Schemat postępowania, przy zakupie urządzenia fiskalnego

Fiskalne

Jeśli jesteście zainteresowani Państwo zakupem kasy fiskalnej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kasy ONLINE już są !!!

Kasy fiskalne ONLINE to urządzenia fiskalne, które będą komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Krajową Administrację Skarbową. Centralny Rejestr Kas (inaczej Repozytorium) będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Użytkownik kasy ONLINE będzie musiał zapewnić kasie dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa będzie mogła łączyć się z Repozytorium.

Według podpisanej przez Prezydenta RP Ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach, do obowiązku prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas online podatnicy będą zobowiązani w następujących terminach.

Skontaktuj się z naszym specjalistą dzwoniąc pod numer 509 706 720, wysyłając mail na adres alt@alt.com.pl

Zespół serwisantów i specjalistów ds. wdrożeń sprawnie i dynamicznie zajmuje się rozwiązywaniem Państwa problemów, a długoletnia współpraca z wiodącymi producentami urządzeń (Posnet, Elzab) i programów oraz praktyczna znajomość zagadnienia umożliwia nam zaproponowanie najwłaściwszych rozwiązań dla realizacji  Państwa potrzeb związanych z prowadzoną działalnością.